Menu

Wie is Wie

Management

W.G. van Velden

rector

C.J. Vosselman

sectordirecteur havo/vwo

S. Duin

managementassistent

Locatieleiding Stationsplein

O.A.G.M. Hartjes

facilitair manager

P.J. Holthausen

(HHN)

teamleider vmbo 3 en 4 bk
Duits
Nederlands

L. Krabben

teamleider gtl

G.W. Meijnen

(MNN)

beleidsmedewerker vmbo
geschiedenis
godsdienst
maatschappijleer

E. Wessels

(WSL)

teamleider onderwijs
natuurkunde

Locatieleiding Slingelaan

O.A.G.M. Hartjes

(HAR)

facilitair manager

P. Huisman

(HSM)

teamleider lwo en vmbo 1 en 2

J.H. Jansen-Wikkerink

(JAN)

teamleider vwo
Frans

W.A. Schmidt

(SMT)

teamleider havo
economie
M&O

Drs. V.V. Stroes

(STR)

teamleider onderwijs havo/vwo
Engels

Locatieleiding Dinxperlo

H.G. Hiddink

(HID)

locatieleider Dinxperlo
natuurkunde
wiskunde

I. Vrieze-Klein Lebbink

(VZE)

plv. locatieleider Dinxperlo
geschiedenis
maatschappijleer
decaan Dinxperlo

Locatieleiding Winterswijk

G.H.W. Wensink

(WEN)

locatieleider Winterswijk
Duits
geschiedenis

S.J.M. Poppe

(POP)

plv. locatieleider Winterswijk
economie

Onderwijzend personeel

D.J. Aalvanger

(AAL)

bewegingsonderwijs

Drs. H.M. Adriaanse

(ADR)

aardrijkskunde

S. Arentz-de Kort

(ARE)

wiskunde
leerlingbegeleider Dinxperlo

M. Arink

(ARK)

wiskunde

E.C. Baron

(BAR)

Nederlands
Duits

J.C.A. Beernink

(BEE)

geschiedenis
decaan vwo

N.J. Beerten

(BRT)

Frans

E.T.H. Belterman

(BEL)

aardrijkskunde

Y. Benter

(BTR)

Beeldende vormgeving

B.M. Berends

(BER)

bewegingsonderwijs

Drs. J.L. Berendsen-Hulshof

(BRN)

Nederlands

P.J. Bergervoet

(BRV)

LIO stagiair

I. Beumer-Zondergeld

(BEU)

wiskunde

A. Boom

(BMA)

bewegingsonderwijs

A.P.C. van den Boom

(BVD)

techniek

J. van den Bosse

(BSE)

Engels
Duits

S.J.W. van den Bosse-Engelse

(BOS)

Engels
Duits

M. te Brake

(BRK)

techniek

Ds. F.W. Brandenburg

(BRA)

godsdienst

J. de Bree

(BRE)

aanleg en onderhoud

Drs. K. Brinks-Amersfoort

(BRI)

Duits

F.J. den Broeder

(BDR)

godsdienst
biologie
aardrijkskunde
verzorging
Nederlands
RT

G.S. Brons-Noë

(BRO)

geschiedenis
decaan vmbo

Drs. M. ten Bruin

(BNT)

Nederlands

N.D. Chevalking-Becht

(CHE)

biologie

M.S. Derksen

(DER)

geschiedenis

T Dijkstra

(DKS)

muziek
drama

G.F. van Eijk

(EYK)

natuurkunde

J.J.M.M. Essink

(ESK)

landbouw breed
biologie

J.M. Evers

(EVE)

wiskunde

D. Franssens

(FRA)

economie
M&O

J. Frelink

(FRE)

zorg&welzijn
verzorging

J.B.M. Frenken-Lurvink

(FRK)

Nederlands

M. Geerling

(GEE)

techniek

C.J. Geurkink

(GKK)

wiskunde
natuurkunde

T. Giezen

(GZT)

LIO stagiair

P. de Goede

(GOE)

godsdienst
natuurkunde
scheikunde

Drs. T. Greijdanus

(GRT)

biologie

C. Grijsen MSc

(GRS)

natuurkunde
Nastec
NLT
O&O

P.T.G. Groenen

(GRN)

wiskunde
natuurkunde

E. van de Groep

(GRP)

beeldende vormgeving
wiskunde

H. Haanstra

(HSA)

Frans
decaan Winterswijk

B. te Hennepe

(HNE)

natuur-/scheikunde

R.R. Hermanides

(HER)

bewegingsonderwijs
leerlingbegeleider Slingelaan

Drs. C.J.C.H. Hermans

(HMS)

Nederlands

S.W.J Heuvels

(HEU)

bewegingsonderwijs

D. Hijink

(HIJ)

economie
handel & administratie
Duits

Drs. W. Hildering

(HIL)

Engels

M. Hilferink

(HFK)

landbouw
biologie

Hobé

(HOB)

bouwtechniek

P. Jansen

(JSP)

Nederlands

A. Janssen

(JNA)

Engels

H.G. Janssen

(JNH)

Engels
aardrijkskunde

M. Jaspers

(JAS)

bewegingsonderwijs

W.H. Jentink

(JTK)

handel & administratie
economie

S.L. Kampshof

(KMH)

biologie

B.G.G. Katerberg

(KTB)

Engels
Frans

R. de Keijzer

(KEI)

Duits

Drs. W.J.J.H. Kennis

(KEN)

aardrijkskunde

S. Klein Geltink

(KLE)

Engels

D.J. Klein Wolterink

(KLW)

metaaltechniek
lastechniek

Dr. A. Klont

(KLT)

scheikunde
NLT

R. Kobes-te Woerd

(KOB)

zorg & welzijn

J. Koenders

(KDS)

beeldende vormgeving

J. Korten

(KOR)

DOE/MWEI

A. Kraaijeveld-Boland

(KRA)

wiskunde

R.E. Kraayenbrink

(KEK)

beeldende vormgeving

C. Kroon-Baten

(KRC)

biologie

W.M. Kuiper

(KUI)

geschiedenis
Engels
Nederlands

M.W. Lammers

(LMS)

metaaltechniek

R. Lendering

(LDR)

aardrijkskunde

K. Lievers-Blekkink

(LVS)

bewegingsonderwijs

Dr. W.G. te Lindert

(LIN)

geschiedenis

J.G.D. van der Mark

(MRK)

bouwtechniek

Drs. K.S.S. Mastop

(MAS)

geschiedenis

H.J. Meerdink

(MEE)

muziek

A. Meijeringh

(MGH)

wiskunde

M. Mellendijk

(MEL)

wiskunde

J.F.H. Mengerink

(MGK)

wiskunde

J.C.M. Mielekamp MA

(MKP)

Nederlands

Möllenbeck

S. Möllenbeck

(MLB)

Duits

A.G. Naber

(NBR)

Nederlands
wiskunde
RT

J.L.J. Nagel

(NAG)

Frans

B.T. Navis

(NVS)

Duits
leerlingbegeleider

J.A. Nicolaus

(NIC)

wiskunde

J.G.M. Nieuwhuis

(NIE)

wiskunde

C.M.W. Nowak-Louwes

(NOW)

Nederlands

L. Nuraydin

(NUR)

wiskunde
drama

F. Oonk

(OON)

techniek

P. Oonk

(OKP)

LIO stagiair

S. Osipian

(OSI)

wiskunde

J.H. Ottens

(OTS)

beeldende vormgeving

R.C. Overgoor-Rexwinkel

(OVE)

Duits
Nederlands

J.G. te Paske

(PAS)

elektrotechniek
industriële automatisering

N. Petersen

(PSN)

Engels

A. Piek

(PKA)

natuurkunde

J.P.J.M. Piels

(PIE)

biologie
wiskunde

Drs. J.B. Reitsema

(RMA)

Engels

W. van Riesen

(RSW)

bewegingsonderwijs

V.M. Rikkerink

(RKK)

Nederlands

Rossum

M. van Rossum

(RSS)

Engels

S.M. Ruiken

(RUI)

landbouw

E.M.L. van Schalkwijk

(SWK)

economie
handel & administratie

G. Scholten

(SLT)

techniek

P.M. Schulz

(SCZ)

Nederlands

C.J. Slager

(SLA)

beeldende vormgeving

N. Sluiter

(SLU)

Nederlands

R. Smienk

(SMR)

maatschappijleer

Mr. G. Somsen

(SOM)

economie

M. Stegeman

(STE)

aardrijkskunde

Drs. X.H.J. Storm

(STO)

Frans

J. Teeuw

(TEE)

muziek
decaan havo

ten Have

W. ten Have

(HAW)

wiskunde

I. Torn-Bakker

(TOR)

beeldende vormgeving

H.B. Valkeman-Blankenberg

(VKN)

zorg & welzijn

M.J. van Seijen

(SEI)

Muziek

P.M. Veerbeek

(VBK)

godsdienst
Nederlands

M.J.R. Vierwind

(VIE)

Engels
geschiedenis

M.A. Vinkenvleugel

(VIN)

Duits

D. Volkers

(VOL)

LIO stagiair

W. Vosseberg

(VOS)

Nederlands

E. Vreeman

(VME)

godsdienst

A.R. de Vries

(VRI)

godsdienst
Nederlands

M. de Vries

(VRM)

beeldende vorming

M.H. de Vries

(VRD)

beeldende vormgeving
RT

P. Walters

(WTS)

zorg & welzijn

W. Wassink

(WAS)

biologie

J.J. Wassink-Lensink

(WSK)

zorg & welzijn

H.J.G. Weikamp

(WEI)

Duits
Engels

A.M. Wenker

(WKR)

Nederlands

E.H.J. Westervelt

(WTT)

bewegingsonderwijs

M. Wevers

(WEV)

bewegingsonderwijs

Drs. W.E. Wienke

(WKE)

economie
M&O

M. Wikkerink-Meijnen

(WIK)

avo-vakken

H.V. Willkowei MA

(WIL)

Duits

D.R. van Yperen

(YPE)

maatschappijleer
godsdienst

A. Zegwaard

remedial teacher

Onderwijsondersteunend personeel

G. Aalbers-Kempink

mediatheek medewerker

N.E.W. Aalbers-Kempka

administratief medewerker

H.C.M. Asmann

conciërge

J. Blekkink-Westerveld

administratief medewerker

W.F. te Brake

conciërge

A.J.G. Buesink-Luttikholt

technisch onderwijs assistent

M. de Groot - Jansen

(GRO)

zorgcoördinator

H.J. Drenth-Hendriksen

administratief medewerker

S. Duin

(DUI)

adm. medewerkers

H.G.C.M. Ebbeskamp

conciërge

J.G.A.M. Ebbeskamp

conciërge

M. Govers

BAS

J. Helmink

adm. medewerkster

Hogeboom

M.H. Hogeboom

ICT-coördinator

C.J. Holkenborg

administratief medewerker

D.W. ter Horst

kantinemedewerker

J.J.H. Huiskamp

conciërge

D.A.E Hulsegge

roostermaker

W.T.N. Hulzink

sporthalbeheerder

L. Hulzink-Nijenhuis

kantinemedewerker

C.M.J. Jacobs

conciërge

J. Jansen

administratief medewerker

I. Kersseboom

technisch onderwijs assistent

J.B. Klompenhouwer-Tieltjes

administratief medewerker

J.E. Knoefmann

sporthalbeheerder

P. Kock

systeembeheerder

Ir. B.H. Koning

beleidsmedewerker financiën en beheer

S.C. Kuiper-Zitter

onderwijsassistent

H.J.H. Lammers-Tannemaat

technisch onderwijs assistent

M. van Lochem

administratief medewerker

B.E.M. Luijmes-Schijff

administratief medewerker

G.W. Mengers-Lammers

onderwijsassistent

M. Meulenbeek

orthopedagoog

A. Navis-Koers

technisch onderwijs assistent

R. Nijman

adm. medewerkster

Obrink-Derksen

B.W. Obrink-Derksen

onderwijsassistent

G.A.P. Op de Laak

mediathecaris

W.J. Prange-Lammers

kantinemedewerker

F.M.P. Schakel-Boogaard

applicatiebeheerder

M.G.J. Schenk

onderhoudsmedewerker

B.H. Schutte

onderwijsassistent

D.E. Striekwold-Nijenhuis

administratief medewerker

J.J. Stronks

systeembeheerder

V. te Mebel

systeembeheerder

R.H. Temming

roostermaker

H.E. Veerbeek-v.d. Giessen

technisch onderwijs assistent

M.I. Veldboom-Kallweit

kantinemedewerker

H. Veugelink-Hiddink

personeelsfunctionaris

G.B. Visser

conciërge

J.W. Vreeman

onderwijsassistent

J.H. Westendorp

conciërge

R.H.T. Westendorp

conciërge

P. Wind-Dollekamp

onderwijsassistent